Widok z okna:

Zobacz dlaczego mamy jedną z najlepszych lokalizacji na Śląsku. Po kliknięciu na wybraną kamerę wyświetli się widok z 3 piętra

Czarna_podkładka.jpg

Komunikacja:

Niezależnie od środka transportu Apartamenty Parkowe oferują świetne połączenie ze wszystkimi miastami Aglomeracji Śląskiej. Dojazd samochodem do Centrum Katowic zajmuje jedynie 12 min (10min do Spodka) natomiast osoby podróżujące w przeciwnym kierunku docenią, że Gliwice oddalone są jedynie 16min jazdy. 

Osobom nie zmotoryzowanym do gustu przypadnie, że przystanki tramwajowe na ul.Bytomskiej i Chorzowskiej oddalone są jedynie o krótki spacer i oferują bogate połączenia nie tylko do Katowic lecz także Chorzowa, Rudy Śląskiej, Bytomia, Zabrza i innych miast. Dodatkowo w pobliżu znajduje się przystanek linii autobusowej 870, która w 16min dociera do Katowic i 38min do Gliwic. 

 

Okolica:

Dzielnica Świętochłowic Piaśniki oferuje wszystko co niezbędne do codziennego funkcjonowania. W promieniu 500m można znaleść liczne sklepy, szkołę, ośrodek zdrowia oraz inne punkty usługowe i gastronomiczne. 

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość OSiR Skałka, który oferuje szeroką gamę obiektów sportowych. Poza standardowymi takimi jak basen, boiska czy korty można tam znaleźć: siłownię, skate park, park linowy, kajaki, a zimą lodowisko. 

Dodatkowo lasy Uroczyska stanowią doskonałe miejsce na popołudniowy jogging po pracy lub odstresowanie się na rowerach.