O nas

27 lat
z powodzeniem na rynku


Historia marki Tech-Trade Mieszkaj-Pięknie sięga 1992 roku kiedy to zostało powołane  Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Tech-Trade Krzysztof Gołaszewski funkcjonujące w branży wyspecjalizowanych urządzeń  dla przemysłu. 

W  2008r.  działalność została poszerzona o inwestycje w lokale komercyjne na wynajem, by w 2013 roku z powodzeniem oddać do użytkowania pierwszą własną inwestycję deweloperską. Budynek przy ul. Dr.A.Mieleckiego 10 w Chorzowie składał się z 9 mieszkań oraz 2-ch lokali usługowych. 

Do dalszych inwestycji w całości realizowanych przez nas należy zaliczyć budynek wielorodzinny w Chorzowie przy ul.Kozielskiej 10 oraz część zespołu segmentów przy ul.Ślęzan w Świętochłowicach. 

Od roku 2015 Tech-Trade pod marką PTH dysponuje własnym wykonawstwem szerokiego wachlarza prac na budynkach kubaturowych. Poprzez znaczące inwestycje w nowoczesny sprzęt zarówno ten ręczny od najbardziej renomowanych marek poprzez szalunki PERI, koparki i inne maszyny budowlane jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające prace budowlane własnymi siłami. Nasze podejście do długofalowego zrównoważonego rozwoju najlepiej obrazuje zakup w 2019 roku fabrycznie nowego żurawia wieżowego na potrzeby realizowanych przez nas projektów. Trzonem firmy jest jednak wykwalifikowana kadra własnych pracowników, która umożliwia nam elastyczne podejście do zmian lokatorskich oraz zachowanie najwyższych standardów jakości. 

Kamieniem milowym rozwoju działalności było ukończenie budynku wielorodzinnego Apartamenty Parkowe w Świętochłowicach, który zapoczątkował serię większych projektów deweloperskich pod marką Tech-Trade Mieszkaj Pięknie.

Nasza działalność opiera się na dwóch filarach. Pierwszym jest wysoka estetyka i dbałość o wygląd części wspólnych czyli „Mieszkaj-Pięknie”, drugi natomiast nazwany przez nas „simply well build” – po prostu dobrze wykonane opiera się się na bezkonkurencyjnej jakości rozwiązaniach i materiałach dających pewność na lata. 

W 2021 roku działalność deweloperska została wydzielona do wyspecjalizowanego podmiotu TT Homes Sp.z.o.o za którą stoi ten sam zespół, który do tej pory realizował projekty. 

Nasze realizacje


W przygotowaniu

Kościuszki 82, Chorzów

Więcej

W przygotowaniu

Świętochłowice

Więcej

Zrealizowana

ul. Krasickiego, Świętochłowice

Więcej

Gotowe (2016)

Kozielska 10, Chorzów

Więcej

Gotowe (2013)

Mielęckiego 10, Chorzów

Więcej

W Realizacji

Kozielska 10, Świętochłowice
– elewacja

Więcej

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.